Dzień Kobiet & Mężczyzn w kadrze

W ubiegłą sobotę 9 marca 2024r. w Klubie Rolnika w Borkach obchodziliśmy „Dzień Kobiet & Mężczyzn”, podczas którego Panie i Panowie z sołectwa Borki i Barce z terenu gminy Kramsk mogli w miłej atmosferze spotkać się i porozmawiać.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich Gości przez:

      Radnego Sołectw Barce, Borki i Ksawerów Pana Józefa Nawrockiego;

      Sołtys Sołectwa Barce Panią Katarzynę Mikorską;

      Organizatora Społeczności Lokalnej Panią Agnieszkę Wójt z Centrum Usług Społecznych
w Gminie Kramsk.

Organizatorzy w imieniu swoim złożyli wszystkim Paniom i Panom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn nie zapominając o zbliżającym się Dniu Sołtysa. Życzyli również wszystkim niezapomnianego wieczoru spędzonego w jak najweselszej i najprzyjemniejszej atmosferze – a co najważniejsze po kilku latach przerwy – spędzonego wspólnie wraz
z czasem długo niewidzianymi znajomymi.

Część muzyczną rozpoczął reaktywowany niedawno zespół „Winniczanki”, który podczas swoich  kilkunastominutowych występów zaprezentował swoje, cały czas rosnące, umiejętności muzyczne, pokazując swoją wielką pasję i zainteresowanie muzyką.

Miła atmosfera, jaka panowała podczas uroczystości, pozwoliła mieszkankom na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków wykonując kolorowe zdjęcia w Fotobudce, dzięki której mieliśmy okazję świetnie się bawić, poczuć się swobodnie i upamiętnić wspólny czas.

Usługa działań wspierających OSL aktywizujących w środowisku zamieszkania zgodnie z Programem Usług Społecznych na lata 2024-2026 w  ramach trwałości projektu POWR.02.08.00-00-0078/20 pt. „Centrum Usług Społecznych w Gminie Kramsk”.

Skip to content